Spank me, Ashton. 1/2

15. května 2015 v 0:30 | Klárka |  Poezie, povídky
Hahahahahahah. No, začnu od začátku. Byla jednou jedna skupina kokotů, Slash and Spol, které zároveň miluju a nesnáším. A on tam někdo začal přidávat fotky nějakých cute věcí z nějaké skupiny a já si říkala, že to bude něco jako 1D a vážně to shipovat nebudu a maximálně si na to přečtu nějakou povídku od Keigh. Piču. Ehm, posledních pár dnů nedělám nic jiného, než že shipuju 5 Seconds of Summer, sleduju jejich videa, dívám se na fotky, hledám nudes a neuvěřitelně fangirlím. A když je jejich basák strašná slut a má na netu spoustu nudes a bubeník má zas nehorázný daddy kink, došlo to tak daleko, že jsem na ně prostě musela napsat porno fanfikci. Což něco znamená, protože je to vlastně první fanfikce, kterou jsem kdy napsala. :D Taky podle toho vypadá, ale kurva mě to bavilo.

Je to na pár Ashton/Calum, je to mírně OOC, ale who cares, ehm, 15+, trošku se tam šuká a možná to někomu bude připadat vtipné, ale o tom pochybuju. A vypadá to, že budu psát druhou kapitolu.

Jdu spát, dobrou noc. :3

EDIT: Mimochodem, ráda bych požádala tu osobu, co mi dala k několika minulým článkům půlhvězdičky, jestli by mi třeba náhodou nemohla napsat, co konkrétně se jí nelíbí. Já jen, jestli píšu tak špatně nebo má jen někdo komplexy. ^^"5SOS, 5SOS, 5SOS, 5SOS!"

Z dálky ještě dozníval jásot fanynek, které jako by se nemohly smířit s tím, že jejich idolové opravdu odešli a z dnešní show jim zbydou jen vzpomínky a vykřičené hlasivky.

"To bylo kurva geniální!" Mikey vběhne do šatny, následovaný rozesmátým Lukem. Vážně se jim to dneska povedlo, všechno vyšlo přesně tak, jak si naplánovali.

"Úplně tě chápu, Mikey, ale mohl bys řvát trošku míň, mám pocit, že mi asi praskne hlava," naoko pohoršeně se na něj podíval Luke a vyčerpaně se skácel do křesla.

"Fuck you, I´m punkrock, I do what i want!" odvětí s provokativním výrazem Mikey a demonstrativně se postaví na stůl.

Mezitím dojdou i Ashton s Calumem a pobaveně pozorují scénu před nimi. Jsou jako kočka a pes, Luke nadává vysmátému Mikeymu a ten si z toho evidentně nic nedělá.

"Oh my gosh, I am leaving," vyprskne Calum smíchy a vydá se hledat sprchu. Po chvíli bloudění, jeho orientační smysl je totiž veliký asi jako Ashtonův mozek, když ho vidí nahého, tedy žádný, konečně našel svůj vytoužený cíl. Pomalu si rozepnul košili, vysoukal se z kalhot a boxerek, které hodil někam za sebe a se slastným výrazem na sebe pustil proud horké vody. Na nic nemyslel, jen si užíval tu chvilku klidu, toho se mu ve společnosti kluků moc nedostávalo. A taky, že to nevydrželo dlouho.

"Už budeeeš?" Zabušení na dveře a tón hlasu ho nenechával na pochybách, že je za nimi Ashton.

"Ne," zavrčel, "a ani nemysli na to, že sem vlezeš, minule to stačilo. Samozřejmě asi netušíš, jak se ty fotky, které jsi mimochodem fotil ty, objevily na internetu, že? Teď jsem za největší děvku," vzdorovitě našpulil rty a zatvářil se uraženě, Ash by si určitě myslel, že vypadá roztomile. A nebo by ho prostě ohnul. Jo, to se mu zdá jako mnohem pravděpodobnější. S povzdechem vypnul vodu a zamotaný v ručníku vyšel ven. Tam už na něj, nečekaně, čekal Ash a pokud by se díval pozorněji, určitě by si všiml jeho výrazu. Velice. Nebezpečného. Výrazu. Tedy pro něj, pochopitelně.

"Jen nedělej, že se ti to nelíbilo, pokud si dobře pamatuju, tak jsi říkal něco o tom, že to byl nejlepší sex tvého života," přejde k němu blíž a začne mu, i přes Calumovo nepřesvědčivé protestování, rozmotávat ručník, který se mu zdá jako moc zahalující. "Navíc, takhle mi odmlouvat," dodá a zakroutí hlavou, "daddy is so disappointed."

"And what do you wanna do? Spank me?"

Calum si dá ruce v bok a vyzývavě se podívá na Ashe, který stojí naproti němu s JEHO ručníkem v ruce a vypadá, jako že se mu snad veškerá krev nahrnuje trošku níže a on tak ztrácí poslední zbytky sebeovládání, o které se vlastně stejně nepokoušel.

"To nemusíš říkat dvakrát," ďábelsky se usmál a téměř odtáhl Caluma, který se přestával snažit o jakýkoli odpor, naopak, jeho penis vypadal jako schopný bořit zdi, do nejbližší místnosti, snad to byla maskérna nebo něco podobného, ale to není důležité. Podstatný je velký stůl, o který ho ohnul a jeho rozkošný zadek tak trčel do prostoru. Překonal nutkání ho hned teď ošukat tak, že by si týden nesednul a místo toho mu začal zarývat své ostré nehty do jeho půlek a vysloužil si tím několik tichých vzdechů.

"Spank me, daddy!" ozvalo se před ním a Ash, tedy pardon, daddy měl co dělat, aby nespadl na zem. Kokot, fakt. On se tu snaží tvářit vážně a ta jeho malá, drzá děvka ho takhle rozesmívá, tak to teda ne. Napřáhl ruku a začal mu sázet jednu ránu za druhou, tak dlouho, dokud jeho zadeček nebyl celý rudý a Calumovo vzdychání se nezačalo pomalu měnit ve výkřiky bolesti, ale stejně se mu to líbilo, ho zná. Klidně by to ještě chvíli zvládl, ruka ho nebolela, ale měl pocit, že mu kalhoty v rozkroku asi prasknou a jeho problém nutně potřebuje odbornou asistenci. Otočil si Caluma k sobě a tomu opravdu netrvalo dlouho, než přišel na to, že se podobné problémy nejlépe řeší na kolenou a kalhoty jsou naprosto zbytečná věc, která se musí rozepnout a sundat. Hned na to se začne usmívat jak malé dítě, které právě dostalo lízátko a Ashův penis zmizí skoro celý v jeho ústech, přičemž mu ho kouří tak, že se mu zdá, jako by ho snad strčil do vysavače, protože to jako kurva není možné tohle, to si snad ani nezaslouží.

Když jsou zrovna v tom nejlepším, respektive, Ashton se zrovna chystá předat svou genetickou informaci Calumovým ústům, tak se otevřou dveře a dovnitř vpadne naspeedovaný Mikey, který to očividně zase přehnal s kafem. "Where´s my punkrock eyeliner, I need to..." zarazí se v půlce věty a šokovaně se dívá na scénu před ním.

"Wanna join?" zeptá se s naprosto kamenným výrazem Ash a Calum se rozesměje tak, až mu vypadl kokot z huby.

"Hey, Mikey, našel jsi to?" ozve se z chodby a jdou slyšet přibližující se kroky. To už Ashton nevydrží a skácí se na zem vedle Caluma.

...to be continued. Maybe.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | 16. května 2015 v 11:35 | Reagovat

Mikey je tedy pěkný kazišuk. :-)
Calum si o to umí pěkně nenápadně říct a Ash mu to umí velice nápadně dát.

(Calum by si příště měl dávat pozor na pusu, není slušné aby mu z ní padaly kokoti) :-)

2 Klárka Klárka | 16. května 2015 v 12:44 | Reagovat

[1]: Kdo ví, třeba se k nim přidá. :) :D Taková slut jako Calum si o to umí vždycky říct a Ash se zjevně taky nebrání. :)

Za to může Mikey. O:) :)

3 Hifi Hifi | Web | 18. května 2015 v 15:00 | Reagovat

MIKEY NEEDS HIS PUNKROCK EYELINER OMFJERNFDCBKLDFYŮC :DDDDD ILY

Zkus si dávat pozor, abys nepřecházela z minulého času do přítomného a zase zpátky. Jinak to není špatné! Chcu další, sakra!! :D

4 Hifi Hifi | Web | 18. května 2015 v 15:01 | Reagovat

a vůbec fuck you im so fucked

5 Klárka Klárka | Web | 18. května 2015 v 21:29 | Reagovat

[3]:

[4]:

MIKEY IS A FUCKING PUNKROCK PRINCESS I LOVE HIM SO MUCH U KNOW

Yep, zkusím si na to dát příště pozor. ^^ A děkuju. :3 :3 :D Další? Well, zkusím přestat prokrastinovat a něco sepsat. :P ale to bych se nejdřív musela odtrhnout od Tumblr. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama