Tak teda ještě žiju, no.

13. dubna 2015 v 20:20 | Džofry |  Deníček
Dobrý večer. ^_^ Konečně jsem se dostala domů a na rozdíl od včerejška už nemám kocovinu, takže bych měla teoreticky být schopná i něco napsat. Naopak, připadám si strašně plná energie, mám ale takové tušení, že za to můžou ty čtyři kafe, které jsem dneska vypila, protože su piča a jinak bych přes den usnula. Samozřejmě, logicky bych měla jít po conu brzo spát, abych přežila těch ošklivých pět dní, kdy musím vstávat v 6, ale zrovna se mi chtělo přemýšlet, sednout si na parapet, poslouchat hudbu a hledět do noci. Většinou podobné stavy mívám po conech a jiných skvělých akcích, kdy se mi nechce zpátky do "běžného" života, stýská se mi po všech, se kterými jsem tam byla a nejradši bych se tam vrátila zpátky. :) Teď to bylo o to horší, protože neuběhl ani týden od úžasných prázdnin, strávených s úžasnými lidmi ze Slash and spol a jela jsem na další skvělou akci. Mezi conaři je pro to výstižné pojmenování, depcon. :D Yaay, I miss you all so much, babes.

Každopádně, po dvou akcích, kde jsem se musela aktivně socializovat, mám teď na nějakou dobu lidí plné zuby a není mi příjemné už jen to, že na mě někdo mluví. Ne, že bych neměla své přátele ráda a nechtěla občas poznávat nové lidi, ale nesmí toho být moc a až na vyjímky se s většinou nepotřebuju vídat až tak často. Nechci se vyhýbat kontaktu s lidmi úplně, ale už od mala jsem docela dost asociální a pokud mi někdo není opravdu hooodně sympatický, tak se stydím mluvit a těžko se dokážu nějak výrazněji projevovat. Na druhou stranu, někdy mám neovladatelnou potřebu se k někomu přitulit, obejmout, nechat se pohladit and stuff like that. Nechci sex, od jisté doby je pro mě nepředstavitelné s někým šukat, jednoduše proto, že mi je moje tělo na to moc odporné a stydím se za něj. Jsem smířená s tím, že do operace se budu muset bez sexu obejít a nedělá mi to nějaké větší problémy, navíc by mě to pak psychicky ještě víc rozjebalo, se znám. Prostě občas potřebuju trošku fyzického kontaktu, je to strašně příjemný pocit. :)

Příští pátek budeme mít pravděpodobně koncert s kapelou, budeme hrát v jednom brněnském klubu, hahahah, zapomněla jsem, jak se to tam jmenuje, musím se zeptat. :D K tomu pojedeme příští měsíc nahrávat naše první demo do studia, v létě bychom mohli hrát na pár festivalech v okolí, začínáme se konečně někde posunovat a mám z toho radost, třeba to i někam dotáhneme, pokud nám vydrží nadšení a chuť do hraní...s tou mívám občas problémy, bo su líná. -.- Měla bych ještě napsat pár textů, ale v angličtině nepíšu moc ráda, protože ji nemám na takové úrovni, abych byla s výsledkem spokojená a dalo se to někde prezentovat. A zpívat v češtině je nuda. No nic, asi budu končit, protože se po mě chce, abych šla hrát lolko, tak teda jdu hrát. Měla bych taky napsat pár věcí do školy, ale sedadlo v autobuse k tomu není o nic méně vhodné, takže škola počká. ^^ Mám docela chuť něco napsat, takže možná večer, doufám, že se mi bude ještě chtít a budu schopná něco stvořit.


Zatím. :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hifi Hifi | Web | 14. dubna 2015 v 15:09 | Reagovat

Ani nevíš, jak ten pocit znám. A někdy to ani nemusí být po akci, někdy jen... mám lidí dost. Su na ně naštvaná, aniž bych měla konkrétní důvod, protože jsou hloupí a zaostalí a všude a já nemám klid a su tak moc podrážděná, až nevydržím sama se sebou.
Ale ono to vždycky přejde :)

A s kapelou ti držím palce. Hodíš sem pak nějakou nahrávku, viď? Pěkně prosím?

2 Jana Jana | 15. dubna 2015 v 7:34 | Reagovat

Vypadá to, že se v příštích měsících nudit nebudeš. :-)
A s těmi lidmi... Buď ráda, že s nimi navíc nemusíš pracovat. Já si každý den říkám, že se musím uklidnit, že je nesmím zabít jen proto, že jsou blbí, neumí pozdravit a ani se pořádně vyjádřit.
Až se příště uvidíme, řeknu ti pár vtipných historek, kdy jsem to už nevydržela, praskly mi nervy a já už je poslala do prdele. :-)
A ano, jak říká Hifi, taky bych z vaší tvorby něco ráda slyšela. :-)

3 Džofry Džofry | 15. dubna 2015 v 15:27 | Reagovat

[1]: Přesně tak se občas cítím, ale většinou se na odpoledne zavřu doma nebo jdu šermovat a za chvilku je mi líp. ^^ Lidi jsou pitomí, ale s tím asi nic neuděláme. -.-
[2]: To ne, spíš toho budu mít strašně moc. :) :D Ale zrovna tohle mi vůbec nevadí. :) :D
Yay, to ti vůbec nezávidím, mi stačí, že s s nimi musím vydržet ve škole, a to prakticky nemusím komunikovat. :D Určitě řekni, budu se těšit. ^^

http://bandzone.cz/_83823 Dvě nahrávky jsou tady, kdybyste měly zájem, ale je to ještě z minulého roku, takže kvalita není nic moc. :) -.-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama